Huawei MateBook D16 – recenzja

Huawei MateBook D16 Recenzja

Jeśli szukasz tabletu podstawowego, Huawei MateBook D16 jest idealnym wyborem. MateBook D16 wyposażony jest w 12-generacji Procesor Intel Core i7, kartę graficzną Intel Iris X, 16 GB PAMIĘCI RAM oraz dysk SSD o pojemności 512 GB. Oferuje solidną wydajność i dużą przestrzeń dyskową oraz możliwość rozbudowy do 2 TB.

Urządzenie jest wyposażone w kamerę AI 1080p, która sprawia, że połączenia wideo wydają się odbywać osobiście. Kamera AI dostosowuje się do twojej linii wzroku, dzięki czemu możesz prowadzić naturalną rozmowę z każdym. MateBook D16 jest częścią ekosystemu „Super urządzenia” Huawei, który oferuje bezproblemowe wrażenia we wszystkich swoich gadżetach.

MateBook D16 jest wyposażony w duży i kolorowy wyświetlacz. Ma również przyzwoite specyfikacje, przyjazną dla pracowników klawiaturę i trwałą konstrukcję. Jest to idealny laptop do pracy i szkoły i jest konkurencyjny cenowo.

Procesor Intel Core i5 lub i7

Huawei MateBook D16 z procesorami Intel Core I5, I7 i NVIDIA oferuje wysoką wydajność w cenie mieszczącej się w budżecie. Dzięki cienkim krawędziom wyświetlacza i 16-calowemu ekranowi ten laptop oferuje to, co najlepsze z obu światów: wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i wysokiej jasności oraz wentylator o niskim poziomie szumów. 12-rdzeniowy procesor Intel Core i5 (do 1,6 GHz) zapewnia wzrost wydajności nawet o 97,3% w zastosowaniach wielordzeniowych i 20-procentowy wzrost wydajności jednordzeniowej.

Huawei MateBook 16s ma 16,0-calowy wyświetlacz IPS o proporcjach 3: 2. Jego ekran posiada 100% gamę kolorów sRGB i certyfikat TUV Rheinland Low-Blue Light, chroniąc oczy przed szkodliwym niebieskim światłem emitowanym przez ekrany LCD. MateBook 16s jest zasilany przez procesor Intel Core i5 lub i7 i ma 16 GB PAMIĘCI RAM i 512 GB pamięci SSD (PCIe).

Huawei MateBook D16 ma dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB i baterię 65 Wh. Jest to niezwykle wydajny przenośny komputer. Laptop ma doskonałą żywotność baterii i może trwać do dziewięciu godzin w biurze. Ładowarka jest dostarczana z zasilaczem 65W i kablem USB. Jest kompatybilny z bezprzewodowym Bluetooth i NFC.

Wśród cech Huawei MateBook D16 jest jego duży wyświetlacz. Duży ekran ułatwia przełączanie się między środowiskami domowymi i biurowymi bez przełączania na zewnętrzny monitor. MateBook D16 z procesorem Intel Core i5 lub i7 ma duży wyświetlacz i jest idealny dla tych, którzy zmieniają się między dwoma środowiskami.

Intel Iris x graphics

12-generacji Procesor Intel Core i7 i Grafika Intel Iris Xe w matebooku D16 pomagają osiągnąć doskonałą wydajność. Jego 16 GB pamięci RAM i 512 GB SSD zapewniają znaczną przestrzeń dyskową. Ma rozszerzalną pamięć masową do 2 TB. Jeśli chodzi o żywotność baterii, MateBook D16 jest całkiem niezły.

MateBook D16 jest wyposażony w kartę graficzną Intel Iris Xe, która obiecuje inteligentne zarządzanie zadaniami biurowymi. Co więcej, obiecuje również sztuczną inteligencję do edycji wideo, umożliwiając wydajny retusz produkcji. W przeciwieństwie do innych laptopów ze zintegrowaną grafiką, MateBook 16s nie nagrzewa się. Jego 12-gigabajtowa PAMIĘĆ RAM i do jednego terabajta dysk twardy zapewniają odpowiednią przestrzeń zarówno dla oprogramowania, jak i danych.

Pod względem łączności, MateBook D16 ma pełny zestaw portów. Dwa porty USB-C znajdują się po prawej stronie, natomiast port HDMI 2.0 znajduje się z tyłu. Jego porty są blisko siebie, ale nie kolidują ze sobą. Posiada zintegrowany mikrofon i zewnętrzny port wyświetlacza.

Żywotność baterii

Huawei MateBook D16 jest wyposażony w wydajny procesor Intel Core oraz wewnętrzny dysk SSD o pojemności 512 GB. To urządzenie działa do dziewięciu i pół godziny odtwarzania wideo przed koniecznością ładowania. 65-watowy zasilacz może zapewnić pełne naładowanie w zaledwie trzydzieści minut. Posiada port HDMI i dwa porty USB-C,a także jack 3,5 mm.

Bateria w Matebooku D16 jest długa, a pełne ładowanie trwa cztery godziny i 17 minut. Żywotność baterii była również przyzwoita. MateBook D16 był w stanie wykonać nasze zadania wielozadaniowe w rozsądnej prędkości.