Jak wróżyć wahadełkiem?

Jak wróżyć wahadełkiem?

Jak wróżyć wahadełkiem? Pracę zaczynasz od oczyszczenia, poprzez lekkie uderzenie o brzeg stołu czy ścianę. Podczas korzystania z wahadła masz do czynienia z przeróżnymi energiami, które wpływają na jego pracę. Dlatego zawsze od zresetowania rozpoczynasz i na nim kończysz.

Jak wróżyć wahadełkiem?

Aby wahadełko funkcjonowało bez zarzutu, musisz znaleźć własną długość fali (miejsce na nitce w którym będziesz je trzymał). Kciukiem i palcem wskazującym dominującej ręki chwytasz sznurek tuż przy zawieszeniu wahadła, pozostałą część nitki chowając w dłoni. Drugą dłoń kierujesz (wewnętrzna stroną do góry) na wysokość splotu słonecznego. Wahadło trzymasz w odległości 2 – 3 cm nad otwartą ręką. Mięśnie musisz mieć rozluźnione i z biernym nastawieniem na odbiór sygnałów, szukasz najlepszego miejsca do trzymania wahadła, powoli wydłużając zawieszenie. W miarę opuszczania nitki wystąpi punkt, gdzie wahadło zacznie poruszać się ruchem kołowym. Zapamiętaj miejsce, gdzie wahadło się kręciło najmocniej. Powtórz czynność w skupieniu, by dokładnie wyczuć tę odległość i zawiąż węzeł lub przesuń koralik, aby je zaznaczyć. W tym miejscu będziesz trzymać wahadełko do wróżb podczas przyszłych prac.

Następnie ustalasz konwencję ruchów potrzebnych do wróżenia z wahadełka. To rodzaj osobistej umowy, co wyrażają poszczególne jego ruchy i jak je odczytywać.

W tym celu kładziesz dłoń np. na stole, wewnętrzną stroną do góry, a dominującą rękę opierasz na łokciu. Wahadło kierujesz nad leżącą dłoń i nadając mu ruch oscylacyjny programujesz je. Rozkręcasz w prawą stronę ruchem kolistym jako odpowiedź na TAK. Analogicznie w lewo na NIE. Ruchom eliptycznym nadajesz sugestię NIE WIEM. Wahadło w bezruchu oznacza brak jednoznacznej odpowiedzi lub źle postawione pytanie. Ważne by pytania były zamknięte. Zadając takie na które znasz odpowiedź, sprawdzasz czy wahadełko reaguje w sposób zakodowany przez Ciebie.

Po ustaleniu długości fali i indywidualnego klucza komunikacji wahadełko do wróżb jest gotowe. Przed pracą z wahadłem pamiętaj o wyciszeniu się i rozluźnieniu. Choroba, zmęczenie, używki, etc sprawią, że nie nawiążesz prawidłowego kontaktu z pod i nadświadomością. Istotne jest skupienie, a także nie koncentrowanie się na problemie, gdyż możesz wpłynąć na odczyty. Ważna jest wola bierna, nastawienie się na odbiór. Inaczej zmusisz wahadło do ruchów i wyniki nie będą miarodajne. Wyprostuj plecy, nie krzyżuj nóg. Oddychaj miarowo i spokojnie.

Najczystsze pole energetyczne jest późnym popołudniem i wieczorem. To wtedy najlepiej kontaktować się z innym wymiarem/podświadomością, aby uzyskany przekaz był bez zakłóceń.

Przed użyciem pozbywasz się nagromadzonej wcześniej energii, delikatnie stukając wahadełkiem. Następnie ogrzewasz je ciepłem dłoni. Wahadełko jest ściśle związane z Twoim biopolem i reaguje na Ciebie. Pamiętaj o zadawaniu pytań konkretnych i wymagających jednoznacznej odpowiedzi. Po pracy wyczyść zaabsorbowaną energię ponownie stukając wahadełkiem. Możesz je przemyć pod letnią bieżącą wodą.

Wahadełko można wykonać samemu lub zakupić. Dobrze jest naładować je indywidualnie, aby uzyskać jak najlepsze połączenie z pasmami duchowymi.