Wibrator dla par – jak używać?

Wibrator dla par - jak używać?

Wibrator dla par to stosunkowo niewielki i poręczny gadżet erotyczny, z którego oboje możecie (będziecie) czerpać przyjemność. Odpowiednio zaprojektowany i przemyślany pozwala na korzystanie z niego nie tylko osobom samotnym, ale głównie parom. Zarówno podczas klasycznego stosunku, jak i zabaw na odległość.

Rozpal ogień na nowo

Częstym problemem par z wieloletnim stażem jest rutyna. Powtarzając ciągle te same pozycje lub nie rozszerzając repertuaru czynności stymulujących, możecie doprowadzić do okropnej sytuacji jaką jest znudzenie seksem. Rozwiązań problemu jest kilka. Zabawa we wzajemne spełnianie fantazji, częste zmiany pozycji, przebieranie się w bieliznę erotyczną lub stroje erotyczne, nowe miejsca do igraszek, a także sięgnięcie po gadżety. I tu zaczyna się robić ciekawie. Producenci zabawek erotycznych proponują niebywale szeroką gamę produktów. Od niewinnych piórek, przez kajdanki z puszkiem, masażery, dilda, kulki gejszy, wibratory pulsująco-wibrujące, pejcze, akcesoria BDSM, aż po meble do seksu.

Jeżeli kochaliście się z partnerem we wszystkich pozycjach jakie wam przyszły do głowy, ale chcielibyście dodać im nieco pikanterii i poczuć jeszcze więcej przyjemności podczas stosunku, to polecamy gadżet idealny – wibrator dla par. Mimo nazwy, został stworzony dla wszystkich. Niezależnie czy jesteście samotni, heteroseksualni czy wolicie osoby tej samej płci. Taki wibrator zachwyci każdego.

Jak działa wibrator dla par?

Wibrator dla par został zaprojektowany w kształcie literki „U”. Posiada dwie pogrubione końcówki, co sprawia że jest łatwy do umieszczenia w ciele, równocześnie stymulując pochwę i łechtaczkę głębokimi wibracjami lub pulsacją.

Podczas seksu, jego wewnętrzna część zatrzymuje się na kości łonowej, zostawiając dużo miejsca w pochwie na członka lub dildo. Z kolei zewnętrzna część wibratora, wdzięcznie układa się na łechtaczce.

Intensywność wibracji zależy od waszych ustawień na pilocie lub w aplikacji mobilnej. Oprócz stymulacji wibratorem dochodzi stymulacja dokonywana przez partnera, co dodatkowo pobudza doznania i stopniowo doprowadza do kulminacji podniecenia i orgazmu.

Idealnym przykładem takich wibratorów jest We-Vibe Chorus z funkcją intensywnych wibracji, które znacznie zwiększają wspólną przyjemność. Ich produkt dopasowuje się do ciała i pozwala regulować wibracje pilotem (także na odległość). Jest to według powszechnej opinii – wibrator numer jeden dla par, z modeli dostępnych na rynku.

Jak zakładać wibrator dla par?

Przed użyciem wibrator należy umyć w letniej wodzie, osuszyć i zwilżyć specjalnym lubrykantem lub żelem erotycznym, aby zapobiec ewentualnym otarciom.

Wibrator posiada dwie końcówki różnej wielkości. Mniejszą z nich należy wprowadzić do pochwy, tak aby przylegała do wewnętrznej ścianki. Dokładnie umieszczona końcówka, pozwala stymulować punkt G podczas penetracji, co potęguje doznania partnerki. Po ułożeniu mniejszej części, większa powinna się dopasować do łechtaczki, tak aby móc ją przyjemnie podrażniać.

Na co uważać kupując wibrator dla par?

Wybierając gadżety erotyczne, zwróćcie uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane. Najlepszy do produkcji wibratorów, a równocześnie najbardziej bezpieczny dla ciała, jest hipoalergiczny silikon bez dodatku lateksu. Wibratory dla par różnią się między sobą funkcjami i intensywnością wibracji, rotacji, pulsowania czy ssania; a także sposobem sterowania czy nawet wodoodpornością. Tylko od was zależy, co jest istotne i czym będziecie się kierować przy wyborze gadżetu. Niezależnie od decyzji – nie pożałujecie (nie licząc tego, że nie kupiliście go wcześniej).